13.12.07

ideaalne vorm on kera. topelt on kaks korda.

olavi ruitlane kirjutab sõnu jaan pehkile. jaan pehk kirjutab sõnu liisi koiksonile. liisi koikson kirjutab sõnu olavi ruitlasele. jaan ruitlane ja liisi pehk on üks ja sama isik.
olavi ruitlane kirjutas sõnad loole "aga ükskord algab aega". aapo ilves kirjutas sõnad loole "võta aega". tanel ja padar on üks ja sama isik.
eilses "reporteris" laulis jaan pehki hääl üllar luubi näoga. laulu sõnade autor on olavi ruitlane. järelikult saavad liisi koikson, üllar luup ja tanel padar rikkaks ja hakkavad koos elama.

kui te laulate "su üle jumal valvaku", tõusevad kõik püsti. kui te laulate "su üle jumal hängigu", saab veiko märka rikkaks. veiko märka on olavi ruitlase sõber. olavi ruitlane on aapo ilvese sõber. aapo ilves kirjutab sõnu tanel padarile ja on jaan pehki sõber. jaan pehk kirjutab sõnu liisi koiksonile. kui liisi laulab "suuuuur kuuuuuuu", saab jaan pehk väga rikkaks ja õnnelikuks. ta ostab suure viina ja läheb sõbrale külla. kuna jaan pehki sõber on aapo ilves, kes kirjutab sõnu tanel padarile, saab tanel padar seetõttu samuti väga rikkaks ja õnnelikuks. ta läheb kaubamaja juures üle tee ja kohtab üllar luupi, kes läheb liisi koiksoniga intervjuud tegema. nad mõlemad vaatavad kohtudes kogemata mujale. midagi ei juhtu.
kaugel võõpsus pumpab olavi ruitlane kummipaadi täis ja suundub kalale. täna ta jaan pehkile sõnu ei kirjuta. seetõttu pole liisi koiksonil midagi laulda ükspäev. talse ja euribor kukuvad mürinal kokku ja kõik muutub eriti loogiliseks. eesti riiklikust iseseisvusest jääb järele pelk müüt. toomas liiva kirjutab sellest kurva essee, mida kivisildnik oma blogis refereerib. linnud lendavad põhja. algab vaikiv ajastu.

Sildid: , , ,

5 Comments:

Blogger afanasjev said...

ideaalne somm
mika keränen

13/12/07 4:04 PM  
Blogger Leenu said...

eilses "reporteris" laulis jaan pehki hääl üllar luubi näoga <<--seda ma nägin ja naersin kõveras diivanil..aga mulle meeldib see lugu..mis siis et seda arvutis ei ole :( no ei ole andnud mulle keegi:p

ja üldiselt kui nii kirjutama hakata siis võiks keegi hakata juba iseenda vanaisaks:D

13/12/07 4:49 PM  
Blogger ilves@metsas.ee said...

leenu,
ühendu blogi pealkirjas näidatud meiliaadressil,
see töötab tegelikult kah,
lahendame vajakused.

aga jaanist ja olavist
saavad tänu reporteri idikatele
NAKi uusrikkad,
seegi hea.
tõukavad debiilikud troonilt
ja ma ei peagi välja astuma.

aapo,
iseenda vanaisa.

13/12/07 10:52 PM  
Blogger Leenu said...

irw, et siis leitud iseenda vanaisa:D
et siis aitäh jah..tipin selle aadressi oma meilboksi siis ;)

13/12/07 11:52 PM  
Anonymous Anonüümne said...

Õige jutt! Mul on ka mõnikord tunne, nagu oleks sellise muruniiduki taga, mis hakkab lõikama alles siis, kui astuma hakkad. Kui ise seisan, seisab ka masin. Teinekord aga, ja eriti viimasel ajal, tekib kartus, et nelja murul lösutava inimese kohta tuleb kümme mootoriga muruniidukit. :-O

4/1/08 7:33 PM  

Postita kommentaar

<< Home

web page hit counter Blog.tr.ee